امتیاز موضوع:
 • 0 رای - 0 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
LLM عدالت کیفری بین المللی و درگیری های مسلحانه
#1
The University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
LLM عدالت کیفری بین المللی و درگیری های مسلحانه
درگیری های مسلحانه، هر دو بین المللی و در داخل مرزهای یک دولت، در حال وقوع در سراسر جهان. با ظهور تروریسم جهانی، تمایز سنتی بین درگیری های مسلحانه میان دولت و درگیری های مسلحانه داخلی در حال محوشدن است. در همین حال، جنایات بین المللی در حال به صورت روزانه صورت گرفته است. چگونه قانون برخورد با این؟
عدالت کیفری و منازعات مسلحانه LLM بین المللی شما فراهم می کند با یک فرصت برای توسعه یک دید کلی جامع از قانون حاکم بر استفاده از زور از طرف دولت، قانون قابل اعمال به رفتار خصومت، و نظام عدالت کیفری بین المللی است. شما دعوت خواهد شد به نظر مسائل جاری و چالش های مدرن به قانون و سیاست اطراف جنگ و عدالت، و همچنین به عنوان پاسخ های حقوقی و فلسفی به جرم و جنایت بین المللی است.
شما می توانید توسط کارشناسان شناخته شده بین المللی در این زمینه، که بسیاری از آنها با سازمان های بین المللی مربوطه از جمله دیوان کیفری بین المللی و دادگاه ویژه سیرالئون کار کرده اند تدریس می شود.
حقایق کلیدی
 • دانشکده حقوق به طور مداوم در میان دانشکدههای حقوق برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های QS جهانی با موضوع 2017 رتبه بندی شده، به 5 در بار و دانشگاه ساندی تایمز راهنمای سال 2017، و در 100 صفحه در سراسر جهان
 • از زمان معرفی آن در سال 1987، برنامه LLM ما در حال افزایش است در محبوبیت و اعتبار و در حال حاضر هر سال جذب حدود 140 تا 160 دانش آموز، از بیش از 50 کشور، تایید آن را به عنوان یکی از برنامه های LLM منجر دسترس
 • تحقیقات به رهبری تدریس بدان معنی است که شما را به مسائل جاری، بحث پیشرفته، و تفکر خلاق و سمینارها مهمان به طور منظم و سخنرانی در معرض، تحویل داده شده توسط محققان برجسته و پزشکان مکمل تدریس در دانشکده
 • منابع اختصاص داده شده برای دانش آموزان در مدرسه، از جمله مشاور مهارت های حقوقی که ارائه کارگاه های آموزشی و یک به یک جلسه، اتاق کامپیوتر دانشکده حقوق و یک اتاق مطالعه قانون در کتابخانه هالوارد، کمک به یک تجربه یادگیری منحصر به فرد و مثبت
 • مدرسه لذت می برد روابط حرفه ای با نهادهای بین المللی، شرکت های پیشرو قوانین بریتانیا، بخش خصوصی و مشاوره، ادارات دولتی، هر دو سازمان داخلی و خارجی، و غیر دولتی
جزئیات دوره
شما باید حداقل 90 اعتبارات ارزش از ماژول از متخصص مقدماتی گزینه های ماژول برای عدالت کیفری بین المللی و LLM درگیری های مسلحانه را تکمیل کنید. این شامل ماژول اجباری قانون کیفری بین المللی. مابقی 30 اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل مرحله آموزش داده از درجه را می توان از مجموعه ای کامل از ماژول های ارائه شده در تمام برنامه های LLM ما انتخاب شده است.
علاوه بر این، شما باید یک موضوع پایان نامه که در زمینه عدالت کیفری بین المللی و درگیری های مسلحانه می افتد، ارتباط به گزینه های ماژول مقدماتی که انجام شد و را انتخاب کنید. هدایت و حمایت در تصمیم گیری موضوع پایان نامه و طراحی پروژه خود را از طریق کارگاه های قرار دادی و پشتیبانی یک به یک ارائه شده است.
تعلیم
این برنامه LLM عمل گروه آموزش سمینار کوچک هر جا که ممکن، اجازه می دهد برای یک تجربه یادگیری یکپارچه و تعاملی است. شما را تشویق و انتظار می رود به آماده شدن برای، و شرکت در، سمینارها به طوری که شما به حداکثر سود را از این جلسات تدریس.
ارزیابی مدولار
همه دوره های آموزش داده شده توسط معاینه و یا مقاله، و یا ترکیبی از هر دو ارزیابی شده است. تمام ارزیابی اتفاق در پایان دوره بهار.
تکالیف عمل، کارگاههای آموزشی در مورد جمله روش آزمون و مدیریت زمان، و همچنین جلسه یک به یک با مشاور مهارت های حقوقی هستند در طول سال تحصیلی ارائه شده به شما برای این ارزیابی ها آماده کند.
ماژول
هسته
 • قانون جنایی بین المللی
گزینه های ماژول مقدماتی
 • مسائل معاصر در عدالت کیفری
 • بازداشت و حبس در نظام عدالت کیفری بین المللی
 • حقوق بین الملل و تطبیقی مجازات و حقوق بشر
 • شواهد کیفری بین المللی
 • قوانین بین المللی بشردوستانه
 • مبانی فلسفی حقوق بشر و عدالت کیفری
 • اصول حقوق بین الملل عمومی
 • حفاظت از پناهندگان و آوارگان در حقوق بین الملل
 • قانون سازمان ملل متحد
ماژول های ما ارائه می دهیم با منافع تحقیقات از کارکنان ما الهام گرفته و به عنوان یک نتیجه ممکن است به دلایل تغییر دهید، به عنوان مثال، پیشرفت های تحقیقاتی و یا تغییرات قانون. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی است.
فرصت های شغلی
دانشجویان کارشناسی ارشد خود را به طیف بسیار گسترده ای از مشاغل است. بسیاری از فارغ التحصیلان یا به حرفه های حقوقی رفتن یا بازگشت به مشاغل قانونی قبلی خود را با تجربه و چشم انداز افزایش یافته است با تجارب خود را در این دوره خود را. تعداد زیادی نیز با سازمان های غیر دولتی کار می کنند، و یا بازگشت به کشورهای خود را با مهارت های مربوط به کمک به اضافه کردن به توسعه آینده آن کشور است.
انتخاب از فارغ التحصیلان پیشرفت بر روی برنامه دکترا ما هر سال، به منظور پیشرفت حرفه ای علمی خود را. این دانش آموزان اغلب انتخاب کنید که در دانشگاه ناتینگهام فراتر دکترای خود باقی بماند، با تعدادی از دانشگاهیان فعلی ما تکمیل هر دو LLM و یا برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا با ما قبل از عضو از کارکنان تبدیل شده است.
میانگین حقوق اولیه و پیشرفت حرفه ای
در سال 2015، 93٪ از فوق لیسانس در دانشکده حقوق که برای اشتغال در دسترس بود کار یا مطالعه بیشتر ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی جلب کرده. میانگین حقوق اولیه £ 27،031 با بالاترین بودن 40،800 £ بود. مقصدهای شناخته شده تمام وقت خانه فوق لیسانس درجه بالاتر 2014/15. حقوق ها بر اساس آن در تمام وقت اشتغال در انگلستان پرداخت می شود.
چشم انداز شغلی و استخدام
کسب مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد که سطح بالایی از دانش در یک رشته خاص است. این که آیا شما با استفاده از آن به منظور افزایش اشتغال خود را، و آماده سازی برای تحقیقات علمی بیشتر و یا به عنوان وسیله ای آموزش حرفه ای، شما ممکن است از مشاوره شغلی که چگونه شما می توانید مهارت های جدید خود را یافت به پتانسیل کامل خود استفاده بهره مند شوند.
فرصتهای شغلی ما و خدمات استخدام شما کمک خواهد کرد انجام این کار، همکاری با شما برای بررسی گزینه های خود را و به دعوت از شما برای حضور در حوادث استخدام که در آن شما می توانید کارفرمایان بالقوه، و همچنین نشان می دهد فرصت های توسعه بیشتر، مانند مربوطه دادن تجربه کاری و کارگاه های آموزشی مهارت های دیدار خواهد کرد.
دانشگاه ناتینگهام بهترین دانشگاه در انگلستان برای اشتغال فارغ التحصیل با توجه به زمان و دانشگاه ساندی تایمز راهنمای 2017 است.
شرایط ورود
 • 2: 1 (یا معادل آن بین المللی) در قانون، علوم انسانی یا علوم اجتماعی
 • IELTS: 7.0 (با کمتر از 7.0 در نوشتن، 6.5 در خواندن و 6.0 در صحبت کردن و گوش دادن)؛ اگر این نمرات را برآورده نمی کند، دوره های مقدماتی انگلیسی در دسترس هستند
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی رکن معنوی جرایم داخل در صلاحیت دیوان کیفری بین المللی searcher 0 229 17-10-2017, 10:18 PM
آخرین ارسال: searcher
  معرفی «مکانیسم ملل متحد برای دادگاه های کیفری بین المللی» fardin.84 0 349 19-08-2017, 06:24 PM
آخرین ارسال: fardin.84
  صلاحیت های دیوان کیفری بین المللی (ICC) fardin.84 0 324 04-07-2017, 11:17 AM
آخرین ارسال: fardin.84
  دیوان کیفری بین المللی چیست؟ fardin.84 0 542 04-07-2017, 11:09 AM
آخرین ارسال: fardin.84
  ضمانت اجراء در حقوق بین الملل با تاکید بر ضمانت اجراء در دیوان کیفری بین المللی - fardin.84 0 458 04-07-2017, 10:56 AM
آخرین ارسال: fardin.84
  زمینه های عدالت ترمیمی در اساسنامه دیوان کیفری بین المللی fardin.84 0 743 04-07-2017, 10:48 AM
آخرین ارسال: fardin.84
  دیوان کیفری بین المللی، حقوق بشر قربانی حقوق متهم fardin.84 0 600 22-06-2017, 05:04 PM
آخرین ارسال: fardin.84
  کشورهای اسلامی و دیوان کیفری بین المللی fardin.84 0 540 22-06-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: fardin.84
  بررسی اصول حاکم بر صلاحیت دیوان بین المللی کیفری ( صلاحیت سرزمینی-صلاحیت شخصی-صلاحیت fardin.84 0 538 22-06-2017, 04:35 PM
آخرین ارسال: fardin.84
  اهمال دیوان کیفری بین‌المللی در مواجهه با داعش fardin.84 0 535 22-06-2017, 04:02 PM
آخرین ارسال: fardin.84

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان