رد اتهام مال خری
زمان کنونی: 02-25-2017, 01:13 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sajad.mosavvi64
آخرین ارسال: حکمت
پاسخ 3
بازدید: 1043

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رد اتهام مال خری
06-09-2015, 08:06 PM
ارسال: #1
رد اتهام مال خری
با سلام.حراست شرکتی پس از تعقیب سارقی به مال خر میرسد ولی سارق متواری میشود.مال خر که انباردار ضایعاتی بوده پس از دستگیری در تمامی مراحل منکر معامله میشود و میگوید به سارق که لباس فرم حراستی به تن داشت گفتم فاکتور بیاورد و سارق اجناس شرکت که اکثرا علمک(تابلو)بودن در انبار میگذارد و میرود و در همین حین توسط نیروی انتظامی دستگیر شدم.اکنون پس از تبریه شدن بنده که نماینده حقوقی شرکت هستم به حکم اعتراض نمودم.اکنون برای دادن لایحه نیازمند مشاوره هستم تا مال خر محکوم شود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

06-09-2015, 08:22 PM
ارسال: #2
RE: رد اتهام مال خری
سلام
با توجه به توضیحی که حضرتعالی فرمودید اولین چیزی که به ذهن متبادر می گردد اینکه دست کم خریدار اموال مسروقه به موضوع مستحق لاغیر بودن آن اقرار دارد بنابرین تنها کافی است با اثبات تعلق مال به شرکت در راستای ماده 301 قانون مدنی دادخواست استرداد آن را تقدیم محکمه نماييد

دردنیایی که برای یک تکه سیب همه بهشتیان زمین گیرشده اند چه انتظار غریبی است عدالت
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر

06-09-2015, 08:22 PM
ارسال: #3
RE: رد اتهام مال خری
سلام
مال خر به عبارتی ضایعاتی تجارب ارزنده ای درچنین مواردی دارد حتی بیش از یک وکیل که به نظرنمیرسد جنابعالی بتوانیدبااعتراضبه رای انرا نقض نمائیدزیرا ضایعاتی مال سرقتی را امانی معرفی نموده است
نظر شخصی اینجانب بود

گران باش بگذار تا بهایت را پرداخت کنند
آدم ها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان