BlogyLaw

نسخه کامل: یکسال با دوستـــان انجمـن ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بسم الله الرحمن الرحیم

یکسال با دوستان انجمنی گذشت و در طول این مدت با دوستان جدیدی آشنا شدیم . بعضی از آنها رفتند و بعضی که قادر به دل کندن نبوده اند ، ماندند .
چیزهای بسیاری از یکدیگر آموختیم . گاه سئوال کردیم و اندوخته ای به اندوخته های خود افزودیم و گاه از ما سئوال کردند و به جهل خود پی بردیم و جهل همدیگر را نسبت به برخی از امور برطرف ساختیم و اندوخته هایمان را در اختیار هم گذاشتیم و هیچ چیز را از یکدیگر دریغ نکرده ایم . و چنین فداکاری را نمی توان در جای دیگری مشاهده کرد .
اگر چه همدیگر را ندیده و نمی شناسیم ولی از طریق نوشته هایمان از روحیات ، احساسات ، جهت ها و ... با شخصیت یکدیگر آشنا شده ایم . چرا که نوشته هایمان تنها پل ارتباطی ما است و بدون آن دیگر دلیلی بر وجود ما نمی ماند . گوئی که سالهاست همدیگر را می شناسیم و مانند یک خانواده ویا بهتر عمل کرده ا یم و می کنیم و در آینده نیز خواهیم کرد .

" انجمن نعمت بزرگی است که باید قدر آن را دانست . "
پایــــدار باشیــد
با سلام و احترام
یکسال با دوستان انجمنی گذشت و هرگز متوجه گذر ایام نبوده ایم و با تمامی فراز و نشیبهایش چه زود گذشت همانند سال قبل شاهد حضور دوستان جدیدی بودیم تعدادی از آنان فارغ التحصیل و تعدادی در تلاش هستند ، بعضی از آنان در انجمن ماندند و بعضی دیگر مشغول بکار وکالت ویا قضاوت شدند و کم کم از ما دل کندند و ما را رها کردند .
البته روزی فرا خواهد رسید که همگی خواهیم رفت و انجمن را به اشخاص دیگری واگذار خواهیم کرد .
کس چه می داند شاید آن روز فردا باشد .
واقعا از دوستان بزرگواری همچون امین احمد عزیز که خالصانه تلاش می کنند سپاسگذاریم
سلام
واقعآکه حرف دل بود و دلتنگی برای آنها که حضور ندارند و مرهون زحماتشان هستیم حقیرنیز مراتب قدردانی خویش را نسبت به آقای امین احمد و searcher عزیز ابراز میدارم
لینک مرجع